Kariyer Açık Pozisyonlar

Freelance-Proje Bazlı

Web Tasarım Elemanı

D&B Bilişim Hizmetleri bünyesinde sektörel hizmet web sitesi, kişisel tanıtıcı blog sitesi, ürün tanıtım ve E-ticaret site tasarımlarında tecrübeli freelance çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz.

Freelance-Proje Bazlı

Grafik Tasarım Elemanı

Çözüm ortaklığı sağladığımız firmalar için kurumsal kimlik ve grafik tasarım anlamında ayrıca şirketimiz bünyesinde mevcutta projeler de grafik tasarım, görsel çizim ve photoshop olarak destek sağlayacak ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

Freelance-Proje Bazlı

Telefonla Satış Destek Personeli

D&B Bilişim Hizmetleri olarak sektördeki 7. yılımızdayız. Geçen yıllar içinde bazı müşterilerimizle ister istemez ilişkimiz kesilmiş olabiliyor, hem bu müşterilerimizle tekrar iletişim kurmamızı sağlayabilecek hem de güncel projelerimiz hakkında hali hazırda çalıştığımız müşterilerimize telefonla bilgi aktarıp satışı tamamlayabilecek çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz.

Freelance-Proje Bazlı

İçerik Editörü

D&B Bilişim Hizmetleri olarak tüm sektörlere yönelik web siteleri yapmaktayız. Geliştirdiğimiz WEB sitelerinin içerik olarak zenginleştirilmesi o sektörü ne kadar tanıdığımızla ilgilidir ve tabi ki yazılım geliştirme ekibimizin her sektör dalı hakkında yeteri kadar bilgisi bulunmamaktadır. Prensip olarak kopya içerikler kullanmadığımız için bu boşluğu doldurabilecek çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız.
Yeni başlanan projenin sektörü hakkında derinlemesine rapor hazırlayıp, içerikler geliştirebilecek (Makale, Fotoğraf, Teknik bilgi, Sektör trendleri, Rakip analizleri, Sosyal medya paylaşımları vb.) freelance çalışma arkadaşları arıyoruz.

D&B Bilişim Hizmetlerinin
Bir Parçası Olmak İçin CV'nizi Bize Gönderin