Sinema Sayfam

doodle-1

Hakkında:

Sinemasayfam.com sitesi; 25. Kare Youtube kanalında yayınlanan analizlerin-incelemelerin yazılı metinlerinin; ayrıca özgün yazıların yer alması için kurulmuş bir sitedir. Analizlerde genel olarak film ve dizilerin oyuncuları, kamera arkası bilgileri, bütçeleri gibi her yerden ulaşılabilecek bilgilere değil; tamamen yapımın içeriğine yönelik incelemelere, analizlere ve anlatımlara yer verilmektedir.

İlgili Kategoriler

doodle-1

Alexa Performansı

Siteniz Arama Motorları Raporu Olsun

Web sitenizin dünya ve Türkiye sıralaması, kaç adet backlink’e sahip olduğu ve site açılış hızınız gibi bir çok rapora erişebilirsiniz. Google Analytics uygulaması sayesinde web sitenizin günlük,haftalık,aylık ve yıllık olarak ziyaretçi sayısı, en çok hangi anahtar kelimelerle aratıldığında sitenizin arama motorlarında görünürlük performansı gösterdiği, hangi ülkelerden ziyaretçi aldığı gibi bir çok bilgiye D&B Bilişim Hizmetleri sayesinde ulaşabilirsiniz.

doodle-2

D&B Bilişim Hizmetleri 7/24 Her Daim Yanınızda

Teknik Sorunlara Çözümler

D&B Bilişim Hizmetleri’nden almış olduğunuz web sitesinin türü farketmeksizin 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti almanın her dostumuzun hakkı olduğunu düşüyoruz. Bu yüzden Web sitenizin tema,yazılımsal sorunlar ve sitenizin dinamik kalması için 7/24 yanınızdayız.

doodle-2

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti Satın Almak İçin