Healty Fresh

doodle-1

Hakkında:

Healty Fresh kurulduğu günden beri tüm çözüm ortaklarına değer katarak stratejik bir ortak olarak çalışmaktadır. Ekonomiye katkı sağlamak amacıyla ülkemizi dünyaya tanıtmak amacıyla geniş bir yelpazede medikal ürünler sunmaktadır.

Firmamızın tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden biri; Tecrübe, uygun fiyat, profesyonellik ve bütünlük sunabilen, ihtiyaçlarınız için kalite ve güvenlik ilkelerini vurgulayarak ürünler sunan bir firmadır.

Alexa Performansı

Sitenizin Arama Motorları Raporu Olsun

Web sitenizin dünya ve Türkiye sıralaması, kaç adet backlink’e sahip olduğu ve site açılış hızınız gibi bir çok rapora erişebilirsiniz. Google Analytics uygulaması sayesinde web sitenizin günlük,haftalık,aylık ve yıllık olarak ziyaretçi sayısı, en çok hangi anahtar kelimelerle aratıldığında sitenizin arama motorlarında görünürlük performansı gösterdiği, hangi ülkelerden ziyaretçi aldığı gibi bir çok bilgiye D&B Bilişim Hizmetleri sayesinde ulaşabilirsiniz.

D&B Bilişim Hizmetleri 7/24 Her Daim Yanınızda

Teknik Sorunlara Çözümler

D&B Bilişim Hizmetleri’nden almış olduğunuz web sitesinin türü farketmeksizin 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti almanın her dostumuzun hakkı olduğunu düşüyoruz. Bu yüzden Web sitenizin tema,yazılımsal sorunlar ve sitenizin dinamik kalması için 7/24 yanınızdayız.

Medikal Ürünlerle Alakalı Bilgi ve Satın Almak İçin