GTIP Machine İç ve Dış Ticaret San.Ltd.Şti.

doodle-1

Hakkında:

GTIP Makine, 2019 yılında kuruluşundan bu yana çözümün tüm ortaklarına değer katarak stratejik bir ortak olarak çalışıyor. Ülkemizi, özellikle Cezayir, Tunus ve Libya’yı dünyaya sunmak ve ekonomisi, anahtar teslimi fabrika projelerinden uluslararası proje danışmanlığına, makine tedarikinden yedek parça tedarikine kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Bir GTIP makinesi olarak, sürdürülebilir yenilikçi düşünme, müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlayan bir çözüm ortaklığıdır. yaklaşım prensibi ile çalışır.

Ürün Kategorileri;

doodle-1

Alexa Performansı

Siteniz Arama Motorları Raporu Olsun

Web sitenizin dünya ve Türkiye sıralaması, kaç adet backlink’e sahip olduğu ve site açılış hızınız gibi bir çok rapora erişebilirsiniz. Google Analytics uygulaması sayesinde web sitenizin günlük,haftalık,aylık ve yıllık olarak ziyaretçi sayısı, en çok hangi anahtar kelimelerle aratıldığında sitenizin arama motorlarında görünürlük performansı gösterdiği, hangi ülkelerden ziyaretçi aldığı gibi bir çok bilgiye D&B Bilişim Hizmetleri sayesinde ulaşabilirsiniz.

doodle-2

D&B Bilişim Hizmetleri 7/24 Her Daim Yanınızda

Teknik Sorunlara Çözümler

D&B Bilişim Hizmetleri’nden almış olduğunuz web sitesinin türü farketmeksizin 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti almanın her dostumuzun hakkı olduğunu düşüyoruz. Bu yüzden Web sitenizin tema,yazılımsal sorunlar ve sitenizin dinamik kalması için 7/24 yanınızdayız.

doodle-2

Profesyonel Ürün Tanıtım Sitesi Satın Alın